Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-19-2015, 01:55
MalgorzataM1985 MalgorzataM1985 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Bruksela – ponieważ jest miastem wielokulturowym i wielojęzykowym (Bruksela jest miastem gdzie zagwarantowano ustawowo dwujęzyczność – wszystkie oficjalne napisy np. ulic albo znaki są w języku francuskim i niderlandzkim (flamanckim). Poza tym cudowne i interesujące miasto ponieważ z jednej strony jest przepiękna starówka a zaraz za nia wielkie i oszklone budynki należące do Komisji Europejskiej. Teoretycznie to nie powinno do siebie pasować a jednak w Brukseli tworzy spójną całość i podkreśla wyjątkowość tego miejsca. Poza tym bardzo mili i otwarci ludzie i dobre piwo
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-19-2015, 10:43
annajezie annajezie jest offline
Kumotr

Domyślnie

A ja lubię Trójmiasto.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-21-2015, 21:19
jachu93 jachu93 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Kiedyś zakochałem się w Londynie, ale po pobycie w Wiedniu musiałem nieco zweryfikować swoją opinię na temat najlepszego miasta Europy. Teraz uznaję za takie chyba jednak stolicę Austrii - przede wszystkim ze względu na ofertę kulturalną oraz warunki do życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-21-2015, 21:44
klod klod jest offline
Kumotr

Domyślnie

Barcelona i Londyn. Nic oryginalnego. We Włoszech Turyn położony w pięknej dolinie, troszkę mniej popularny wśród turystów, mogłabym tam mieszkać
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-21-2015, 23:23
Astrid Astrid jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja uwielbiam Amsterdam. Przechadzając się nad kanałami w samym centrum dużego i żywego miasta można odnieść wrażenie, że jest się w jakimś innym trochę odosobniony miejscu, dopóki znienacka nie wyjedzie nam przed nosem rowerzysta Ma niezliczone ilości zakamarków, które warto samemu powili odkrywać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-22-2015, 00:14
PunIntended PunIntended jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

O Londynie można by wiele napisać, moją uwagę zwróciło to, że najsłynniejsze obiekty (Buckingham Palace, Westminster Abbey) robią znacznie lepsze wrażenie na żywo, niż na zdjęciach czy filmach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-22-2015, 13:09
AgathaC AgathaC jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ciężko mi coś wybrać - właściwie bardzo dużo miast ma coś niepowtarzalnego do zaoferowania. Ale na pewno na liście znalazłyby się (kolejność nie gra roli): Paryż (za atmosferę, architekturę, światła miasta w nocy, wino i ludzi tańczących nad brzegiem Sekwany po zmroku), Londyn (za kulturę, muzea, teatr, spacery uliczkami), a z polskich miast to pewnie Kraków i Wrocław.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-22-2015, 23:16
fraisebonbon fraisebonbon jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Dla mnie najcudowniejszym miastem w Europie jest Lizbona. Przede wszystkim za jej położenie i niesamowity, niezobowiązujący klimat jaki tam panuje
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-23-2015, 22:13
aszypryt aszypryt jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Kotomierz- Warszawa
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez annarynkiewicz Pokaż post
Ja jestem zakochana w Barcelonie, jest tam wszystko czego potrzebuję - słońce, morze, sztuka, nocne życie, połączenie gwaru wielkiego miasta ze spokojem i zielenią małych miasteczek
dodam do tego różnorodność zabytków i mili ludzie, bardzo fajne miejsce dla fanów literatury hiszpańskiej i dla sportowców (fanów piłki nożnej) też coś się znajdzie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-25-2015, 23:04
elaaa8989's Avatar
elaaa8989 elaaa8989 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Koszalin
Domyślnie

dla mnie wygrywa Rzym! Piękne miasto, uśmiechnięci ludzie, restauracje, kawiarenki... Mieszkałam tam przez kilka miesięcy, a nawet te ulice , po których chodziłam dzień w dzień nigdy mi się nie nudziły
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.