Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-27-2014, 14:01
MMalinowska MMalinowska jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Radzę też kupić bilet do Colosseum przez internet - wchodzi się bez kolejki. Polecam też trattorię Luzzi, znaną i niedrogą. Podają tam pyszne, domowe rzymskie potrawy. Kolejna jest na San Giovanni. No i Deser w Mizzice przy Piazza Bologna. Tam można skosztować sycylijskich słodyczy. Niebo w gębie! Dołączam się też do moich poprzedników i polecam spacer po Zatybrzu, to magiczne miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-21-2016, 23:30
justynawu justynawu jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Rzym.

Na pewno na zwiedzenie Rzymu jeden dzień nie wystarczy. Miasto bogate w atrakcje i warte zobaczenia. Chociaż ja na pewno nie chciałabym w nim mieszkać. Zero morza, zero gór, nie ma typowego włoskiego klimatu, sjesty (przez wzgląd na turystów) też nie ma, wszędzie tłumy. Zdecydownie wybieram południe Włoch.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-13-2018, 00:30
Konsta112 Konsta112 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Ja polecam ci przejść się na wzgórze Pincio, zaraz po wejściu na szczyt schodów hiszpańskich. Moim zdaniem, to przepiękny punkt widokowy. Jako, że Rzym to najlepsze jedzenie na świecie, to koniecznie idź do dzielnicy żydowskiej, niesamowicie pyszne dania, w naprawdę przyzwoitych cenach i najlepsza Pizza jaką jadłam. Jak chcesz poczuć prawdziwie włoski klimat do idź na kolację do Ristorante Pizzeria La Francescana. Miłego wyjazdu !
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-13-2018, 13:16
karolina4328 karolina4328 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jedno z moich ulubionych miejsc w Rzymie to Piazza Navona i okolice, niezwykle urokliwe miejsce, gdzie można poczuć prawdziwy włoski klimat. Polecam też jak już wyżej wspomniano Zatybrze. Rzym jest tak piękny, że na każdym kroku jest coś do zwiedzenia, według mnie każdy kościół zachwyca swoim wnętrzem. Polecam jak najbardziej kupić przez Internet bilety do wszystkich ważniejszych miejsc takich jak Koloseum, Muzea Watykańskie czy Termy Karakali, które moim zdaniem też warto zobaczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.