Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-14-2017, 13:42
olazabaglo olazabaglo jest offline
Kumotr

Domyślnie

Kijów - przede wszystkim do zwiedzania. Dużo pomników, cmentarzy i cerkwi. Potężne miasto, nie ma tej atmosfery, co Lwów.
Lwów - na pewno też do pozwiedzania, ale poza tym głównie kojarzy mi się z odpoczynkiem i przesiadywaniem w kawiarniach w okolicach rynku.
Czerniowce - trochę się trzeba tłuc tam z Polski, ale klimat trochę przypomina Lwów, zwłaszcza w okresie letnim.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-20-2017, 23:29
irysja irysja jest offline
Kumotr

Domyślnie

Polecam Krym. Byłam tam już dawno, około 10 lat temu, pojechałam tam z grupą znajomych na 2 tygodnie. Nie rezerwowaliśmy wcześniej żadnych noclegów. Zwiedziliśmy najważniejsze miasta, na dworcach można było spotkać mieszkańców Krymu, którzy sami oferowali noclegi. Między miastami kursują tzw. marszrutki, którymi można było przemieszczać się szybko i niedrogo. Były to czasy studenckie, a wyjazd ku naszemu zdziwieniu wyniósł naprawdę niedrogo. Widoki zachwycające! Ogromne wrażenie wywarło na mnie skalne miasto Czufut - Kale z monasterem w skale i cerkiew z Chersonezu, w której w 988 roku dokonał się chrzest Rusi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-21-2017, 15:55
Rekha Rekha jest offline
Kumotr

Domyślnie

Byłam ostatnio we Lwowie i jestem pod dużym wrażeniem tego miasta, uważam że Warszawa, Kraków czy Wrocław się nie umywa...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-08-2018, 12:00
m.stepuch m.stepuch jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Skoro teraz zima to polecam narty w Bukovelu. Ośrodek na poziomie europejskim, mimo, że na Ukrainie, a ceny jednak wschodnio-europejskie. Największy problem to przekroczenie granicy, w zeszłym roku wracając stałam na granicy 6 godzin!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.