Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-16-2017, 23:41
aaprzychodzen's Avatar
aaprzychodzen aaprzychodzen jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Gdańsk
Domyślnie

Dokładnie tak Ważne jest złamanie tej bariery traktowania Polaków jako "taniej siły roboczej" albo co gorsza "potencjalnych złodziei". Nie wiem czy całkiem da się to wyplenić z podświadomości, ale grunt że jest lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-18-2017, 15:30
alkacc01 alkacc01 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Taki wyjazd to na pewno świetna okazja, żeby podszkolić znajomosć języka niemieckiego, ale za razem ciężka praca w zależności od osoby, i np. jej kondycji fizycznej. Myślę, że warto spróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-18-2017, 21:03
MaryJane13's Avatar
MaryJane13 MaryJane13 jest offline
Kumotr

Domyślnie

To prawda, na pewno nie jest to lekka praca, ale z tym się liczę. Zdążyłam się też już na tyle zorientować, że nie wysyłają do przypadków, które są ponad Twoje kwalifikacje. A też myślę, że od starszych osób często można się więcej nauczyć dzięki ich doświadczeniu i historiom Myślę, że będę się odzywać do tej agencji po nowym roku, jestem dobrej myśli.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-04-2018, 14:04
Konsta112 Konsta112 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Moja koleżanka pracowała tak, w zeszłe wakacje. Miała szczęście bo okazało się, że Pani, którą się opiekowała, głównie była taką osobą do towarzystwa, rozmawiała z nią, woziła na spacery, polubiła ją do tego stopnia, że zaproponowano jej pracę na stałe w ogrodzie. Kobieta ma wielki ogród, a jako, że moja koleżanka po tym kierunku właśnie jest to co sezon zajmuje się nowym projektem u niej i u jej znajomych, zimy spędza z tą Panią. Niemiecki opanowała niemalże do perfekcji, bo ma kontakt tylko z Niemcami. Za jedzenie i kwaterę nic nie płaci, w dodatku dostała rower i samochód. Jest bardzo zadowolona i jak narazie nie planuje powrotu do Polski.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.