Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-13-2017, 14:23
alkacc01 alkacc01 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Jedyne miejsce na świecie

Jakie jest jedno, jedyne miejsce na świecie, które odwiedziliście i chcielibyście móc zostać tam o wiele dłużej, lub miejsce, które dopiero planujecie odwiedzić? Dlaczego je polecacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-13-2017, 14:42
Wanderer Wanderer jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Byłem w Norwegii w kilku miejscach i myślę, że właśnie w tym kraju chciałbym móc zostać na dłużej. Mógłbym odpowiedzieć bardziej konkretnie, ale w każdym z tych miejsc były cudowne widoki i ciężko mi wybrać jedno. Ogólnie Norwegia jest pięknym krajem i marzy mi się kilku miesięczna wycieczka po tym kraju, a może i nawet by tam zamieszkać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-04-2018, 12:50
Konsta112 Konsta112 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Dla mnie takim miejscem jest kompleks ogrodów Quinta da Regaleira w Sintrze (Portugalia). Moim zdaniem jest to najpiękniejszy park w całej Europie, znajdują się tam kwiaty przywiezione z Meksyku aż po Japonię, romantyczne alejki, świergot egzotycznych ptaków, to wszystko mogłoby stanowić idealne tło dla baśni. na pewno kiedyś tam wrócę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-15-2018, 14:35
olapisarek olapisarek jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Od jakiegoś czasu marzy mi się pojechać kiedyś na Grenlandię. Nietknięta piękna przyroda, fiordy i lodowce - niesamowite widoki. Do tego przejażdżka psim zaprzęgiem po śnieżnych pustkowiach. Byłoby to niezapomniane przeżycie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-29-2018, 14:31
AdriannaK AdriannaK jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Za każdym razem gdy jeżdżę do ciotki do Niemiec i widzę jak beztroskie tam się prowadzi życie mimo sytuacji politycznej, to zawsze chcę tam zostac. Opalać się po pracy w zadbanym ogródku i popijać kawkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-11-2018, 09:43
einhorn einhorn jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Wrocław
Domyślnie

Islandia, zdecydowanie. Jak dla mnie mogę mieszkać nawet w jaskini i codziennie oglądać wyspę lodu i ognia. Kilkudniowy wypad to zdecydowanie za mało.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-13-2018, 12:27
Marlena88 Marlena88 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Uwielbiam Chorwację a zwłaszcza okolice Trogiru, mogłabym tam zamieszkać
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-13-2018, 22:36
karolina4328 karolina4328 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Dla mnie takim miejscem jest Budapeszt. Jest to jedno z piękniejszych miast, które widziałam. Znajdują się tam zabytki, które za każdym razem zachwycają i nigdy się nie nudzą. Poza tym w mieście można łatwo się zaaklimatyzować dzięki cudownej atmosferze i miłym ludziom.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-02-2018, 22:58
Biuro.Tlumaczen.Polglish's Avatar
Biuro.Tlumaczen.Polglish Biuro.Tlumaczen.Polglish jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

A dla mnie to jednak są nasze piękne Mazury - nigdzie nie ma takiej fauny i flory jak właśnie u nas!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-04-2018, 15:24
eani eani jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Nie wiem, czy jest to "jedno jedyne" miejsce, ale od dwóch lat nie mogę zapomnieć parku w Nara w Japonii, ale nie tego trawiastego klepiska, po którym grasują grupy krwiożerczych jeleni (jeśli ktoś był, będzie wiedział, że to nie przesada) ale wyżej położonego parku obrastającego wzgórze, na którym położonych jest kilka świątyń, m.in Kasuga Taisha. Przechodziłam do tej świątyni "górą", okrężną trasą od Todai-ji. Część drogi musiałam przebyć pod prażącym słońcem, więc kiedy wreszcie weszłam między drzewa, poczułam natychmiastową ulgę, ale las oczarował nie też swoją magiczną atmosferą. Chciałabym tam wrócić i zbadać wszystkie ścieżki, z których zrezygnowałam z powodu zmęczenia upałem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.