Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-12-2018, 16:44
NataliaPe NataliaPe jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie "Włam się do mózgu"

Jakiś czas temu przeczytałam "Włam się do mózgu" autorstwa Radka Kotarskiego, który w celu udowodnienia efektywności proponowanych metod nauki w pół roku doszedł z poziomu zero na poziom komunikatywny w języku szwedzkim. Czytaliście tę książkę? Korzystacie z przedstawionych tam metod?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-13-2018, 00:37
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez NataliaPe Pokaż post
Jakiś czas temu przeczytałam "Włam się do mózgu" autorstwa Radka Kotarskiego, który w celu udowodnienia efektywności proponowanych metod nauki w pół roku doszedł z poziomu zero na poziom komunikatywny w języku szwedzkim. Czytaliście tę książkę? Korzystacie z przedstawionych tam metod?
A jakie jest twoje zdanie o tej książce?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-21-2018, 22:06
Podszyszkownik

Domyślnie

Niektóre metody nauki wywarły na mnie spore wrażenie, inne stosowałam intuicyjnie jeszcze przed przeczytaniem książki. Ponadto teorie, które tam opisuje są poparte badaniami co jest dla mnie bardzo ważną kwestią. Każda z metod jest szczegółowo przedstawiona wraz z wytłumaczeniem dlaczego jest efektywna. Ogólnie rzecz biorąc bardzo polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-21-2018, 23:21
Aga12 Aga12 jest offline

Domyślnie

Cytat:
Niektóre metody nauki wywarły na mnie spore wrażenie, inne stosowałam intuicyjnie jeszcze przed przeczytaniem książki. Ponadto teorie, które tam opisuje są poparte badaniami co jest dla mnie bardzo ważną kwestią. Każda z metod jest szczegółowo przedstawiona wraz z wytłumaczeniem dlaczego jest efektywna. Ogólnie rzecz biorąc bardzo polecam.
A która, jest twoim zdaniem najbardziej nowatorska i rzadko używana przez uczących się języka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-23-2018, 12:43
Podszyszkownik

Domyślnie

Nie mogę wypowiedzieć się na temat ogółu osób uczących się języka więc odpowiem bardzo subiektywnie: moim zdaniem najbardziej nowatorską metodą jest ta, która polega na byciu jednocześnie uczniem i nauczycielem. Ucząc, uczymy się sami. W momencie, kiedy zainscenizujemy sytuację, w której będziemy dla samych siebie nauczycielem tłumaczącym daną kwestię ta wiedza utrwali się bardziej.
Oczywiście są jeszcze inne metody, które zrobiły na mnie wrażenie jednak nie chcę spojlerować
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-04-2018, 18:23
Aga12 Aga12 jest offline

Domyślnie

Cytat:
Oczywiście są jeszcze inne metody, które zrobiły na mnie wrażenie jednak nie chcę spojlerować
Dlaczego nie, uwielbiam spojlery.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-13-2018, 19:04
oliwiablachowicz's Avatar
oliwiablachowicz oliwiablachowicz jest offline
Kumotr

Domyślnie

Nie czytałam, ale bardzo chętnie nadrobię.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.