mLingua | Forum Tłumaczy

mLingua | Forum Tłumaczy (http://forum.mlingua.pl/index.php)
-   Kultura i sztuka różnych krajów (http://forum.mlingua.pl/forumdisplay.php?f=119)
-   -   Filmy, których nie warto oglądać (http://forum.mlingua.pl/showthread.php?t=38772)

Casey 09-28-2015 13:48

Filmy, których nie warto oglądać

Często na różnych forach spotkałam się z wątkami dotyczącymi filmów godnych polecenia. Może ugryźmy ten temat z drugiej strony. Poproszę o tytuły filmów, których według was nie warto oglądać. Według mnie takimi filmami są: Ludzka stonoga, Hostel czy Martyrs: Skazani na strach. Pierwszy jest wręcz obrzydliwy a kolejne dwa są nastawione na ukazanie przemocy w czystej postaci. Jako fanka horrorów obejrzałam je, ale do tej pory tego żałuje.

Nowalek 09-28-2015 13:59

Nie polecam filmów: "Begotten" i "The Bunny games"

emf 09-28-2015 20:43

Moim zdaniem nie warto oglądać filmu "In fear". Będąc w Turcji, byłam na nim w kinie i bardzo się wynudziłam.

Zanpo 09-28-2015 21:22

Z polskich filmów zdecydowanie "Baby są jakieś inne". Coś co powinno być ciekawe, a jest po prostu nudne.

kacha1178 10-06-2015 19:42

:)

Nie warto tracić czasu na... komedie romantyczne. 98% tych filmów opiera się na tym samym schemacie (zbój, lovelas spotyka jakąś piękną panią i przechodzi wewnętrzną przemianę)..
Jeśli chodzi o tytuły innych gatunków to zdecydowanie odradzam film "Hanna" i "Salt".

karolinakla 10-07-2015 22:38

Ja bym stwierdziła, że z komediami ogólnie trzeba uważać. Oczywiście wszystko zależy od poczucia humoru, ale samej ciężko mi stwierdzić, kiedy ostatnio widziałam zabawną nową komedię. A z obejrzanych przeze mnie ostatnimi czasy bardzo odradzam "Bezwstydny Mortdecai" z Deppem.

KonradM 10-09-2015 14:50

Dla mnie kompletną stratą czasu było obejrzenie "Maleficent". Istna tragedia. Scenariusz który zupełnie się nie klei, całkowicie oderwane od siebie sceny i przeraźliwa nuda bijąca z ekranu. Film tak zły i nieciekawy, że wyłączyłem go w trakcie finałowej walki. Poza tym "Kac WaWa" (o ile ktokolwiek planował to kiedyś obejrzeć), "Kac Vegas 2" (jako profanacja świetnej pierwszej części) i "Ted 2" (za żenujący poziom gagów).

doludwiczak 10-09-2015 18:30

Przychodzi mi do głowy jeden film, który jest tak tragiczny, że aż śmiesznie się go ogląda, a mianowicie: "Klątwa doliny węży". Jako że nie każdy musi mieć podobne poczucie humoru do mnie, to zdecydowanie oglądanie tego filmu odradzam.

kinga.gurba94 10-11-2015 21:25

Chyba najbardziej "kultowym" filmem, który według mojej opinii nie warto oglądać jest "Kac Wawa". Poza tym również nie polecam: "Och, Karol 2", generalnie współczesne polskie komedie są żenujące. Z zagranicznych pozycji wybieram: "Człowiek rekin", "Ludzka stonoga", "Zabójcze ryjówki", "Jaja w tropikach". Często tytuły mówią same za siebie. :D

Adam_Fabisiak 10-12-2015 11:25

"Zending" Allena zdecydowanie nie jest godny polecenia. Miałem kiedyś nadzieję, że to świetny film i się potem bardzo zawiodłem. Ten film jest po prostu nudny i przekombinowany. Stylizacja na reportaż w ogóle się nie broni.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:48.