PDA

View Full Version : Korepetycje - jak i gdzie?

t.graham
02-27-2019, 17:57
Cześć wszystkim. Przychodzę do Was z taką zagwozdką i szczerze mówiąc nie wiem, od czego zacząć. Chciałbym udzielać korepetycji. Ale nie tak, jak dotychczas - znajomym, znajomych. Zależy mi by to zrobić profesjonalnie, na większą skalę. Próbowałem ogłoszeń na różnych popularnych portalach ogłoszeniowych, próbowałem pocztą pantoflowa ale coś mi chyba nie szło. Jestem przed 30stką, to fakt a wyglądam jeszcze młodziej. Ale to chyba nie powinno być problemem biorąc pod uwagę kilkuletni pobyt w Stanach, wszelkiej maści kursy i ukończone z wyróżnieniem studia? Odpowiedzcie mi proszę, czy warto korzystać ze stron typu Angielski Prywatnie? Jak widać nie jestem zbyt dobry w szukaniu uczniów a tutaj ponoć uczniowie zgłaszają się sami. Chce najzwyczajniej w świecie się ogłosić gdzieś, gdzie to ma sens i faktycznie będzie jakiś odzew. Wydaje mi się, że ten portal jest do tego w sam raz ale chciałabym znaleźć kogoś kto też się tam lub w podobnych miejscach ogłasza i może to potwierdzić. Jest tu ktoś taki?

wildirishrose
02-27-2019, 18:50
A próbowałeś poprzez Facebooka? Wielu moich znajomych pozakładało strony facebookowe np. "Korepetycje Jan Kowalski", wymyśl dobrą nazwę, która da wrażenie oglądającemu, że warto się zgłosić do Ciebie i udostępnij znajomym, poproś o udostępnienie dalej. Dodaj zachęcające posty, lekcje angielskiego są potrzebne i mają powodzenie, trzeba tylko dobrze i ciekawie się zareklamować. Powodzenia!

kingazyg
03-02-2019, 15:47
Polecam zareklamowanie się na e-korepetycje, wyróżnij ogłoszenie i będziesz miał uczniów na pęczki :) ja na razie nie narzekam na brak pracy :)

blancheneige
03-03-2019, 22:43
Ja również polecam e-korepetycję. W ogłoszeniu warto napisać o doświadczeniu, może poproś kogoś z twoich znajomych aby dodał opinię, to również zachęci przyszłych uczniów do skontaktowania się własnie z tobą. Powodzenia:)

morawka
03-08-2019, 15:38
E-korepetycje to najlepszy portal. Też tam jestem zarejestrowana, traktuję to jako dorywcze źródło zarobku. Zainteresowanie jest spore. Powodzenia :)