PDA

View Full Version : Fidget spinner

Tobruk
06-03-2017, 16:20
Ktoś sobie kupił już fidget spinnera? Rzeczywiście odstresowujące czy odwrotnie, zajmujące uwagę? Pytam się ze względu na popularność tego ostatnimi czasy, która opanowała sektor zabawkowy i sprzedaje się w milionach egzemplarzy, szczególnie w US.

Anioleczka
06-03-2017, 19:26
Tutaj w Irlandii też jest szał na to. Ostatnio widziałam chłopca czekającego z mamą w kolejce w sklepie z fidget spinnerem w ręce. Może ma to pomóc rodzicom, żeby dzieci czekając w kolejce do kasy miały zajęte ręce i nie wkładały do koszyka co popadnie ;)

Daros
06-07-2017, 20:34
Mój syn wybłagał mnie wczoraj żebym mu to kupiła, oczywiście mnie namówił :)

Czapa95
06-10-2017, 16:59
Dla mnie to dość fascynujący temat z punktu widzenia obserwatora. W Internecie i w sklepach jest na to szał, pojawia się mnóstwo memów, dzieci przebierają w modelach i kolorach - a ja czuję coraz wyraźniej "generation gap"... :confused:

kpaprocka
06-10-2017, 17:33
Trend który przeminie w mojej opini.

mario
06-23-2017, 15:20

Też tak uważam, jak wszystko zresztą! Ale z drugiej strony jest tyle wzorów i ciągle nowe powstają, że pewnie jeszcze trochę ta cała mania potrwa.
Ja kupiłem tutaj i jest ekstra!

https://www.spinnerlandia.pl/ledowy-spinner-2-genereacji/

Aga1991
06-23-2017, 19:23
Nie mogłam zrozumieć co w tym takiego, kiedy tylko patrzyłam na ludzi trzymających to w palcach, ale kiedy sama wzięłam do reki i pokręciłam, zauważyłam, że towarzyszy temu przemiłe uczucie w placach - coś w stylu dotykowego ASMR. Chyba też prędzej czy później sprawię sobie takie ustrojstwo.

MagdalenaSlezak
06-24-2017, 14:12
Jak dla mnie to jedno wielkie halo. Przeminie to niedługo jak wiele innych takich wynalazków. Miałam to w swoich rękach ale zakręcilam raz albo dwa i podziękowałam bo nie jest to ciekawe

mdubiela
06-24-2017, 16:58
Jak dla mnie to nic nadzwyczajnego. Kręciłem to chyba ze dwa razy i nie zrobiło to na mnie wrażenia.

Ewentualnie
06-25-2017, 14:06

Zgadzam się i nie jestem w stanie zrozumieć szału, który się wokół tego tworzy, ale to nie pierwszy i nie ostatni raz.

wangyang
06-26-2017, 00:04
U mnie w gromadzie dzieciaki kupują to ustrojstwo dlatego, że to jest modne.
Z lingwistycznego punktu widzenia bardzo mi się to nie podoba- skoro na zabawka jest już taka popularna, nie warto już poszukać dla niej jakiejś polskiej nazwy?
Btw, słyszałam już teorie że to dzieło szatana itp., nawet ciekawie uargumentowane :p

allieomyk
06-26-2017, 10:08
Pokręciłam chwilę i ot, nuda. Za to mój przyjaciel, który właśnie rzuca palenie był nim zachwycony - znalazł w końcu zajęcie dla rąk ;)