PDA

View Full Version : Czy ogląda ktoś z was Better Call Saul?

Tobruk
05-23-2017, 22:32
Jakie są wasze odczucia?
Czy BCS jest godnym następcą Breaking Bad (lub być może jest od niego lepszy)?
Jak oceniacie najnowszy sezon (włącznie z odcinkiem siódmym, który dopiero co miał premierę)?

Dla mnie BCS jest o tyle szczególny, że oglądam go, jakby to ująć, "w trakcie" jego powstawania - tzn. czekam co tydzień na nowy odcinek, a potem jeszcze kilka miesięcy na nowy sezon. Różni się to od sposobu w jaki dane mi było obejrzeć BB - wszystkie sezony zostały już wtedy wyemitowane, a mi nikt nie mógł wtedy zabronić binge-watchowania od pilota do odcinka finałowego. Trochę odebrało to myślę frajdę, bo mogłem zawsze włączyć następny odcinek i nie miałem możliwości dyskutowania i spekulowania z innymi widzami. Przy BCS jest inaczej, od wtorku do wtorku czuję to zniecierpliwienie, ale i lekkie podniecenie, oraz mogę wymieniać się wrażeniami np. na reddit.com/r/bettercallsaul.

justyna19931109
07-23-2017, 20:46
Ja dopiero zaczęłam oglądać. Jestem na 4 odcinku 1 sezonu i bardzo się wciągnęłam. :) Wiele osób polecało mi ten serial po obejrzeniu BB i myślę, że te 2 seriale różnią się od siebie ale razem tworzą całość. Nie mogę doczekać się kolejnych odcinków. :)

Paluszek
07-24-2017, 17:50
Uwielbiam ten serial :D Jak tylko wyjdzie nowy odcinek, to siedzę i tylko oglądam :D

NinaK96
02-13-2019, 08:28
Breaking Bad jest lepszy, tak uważam. Ale nie zaszkodzi poszerzać sobie horyzonty poznawcze :)

PAWKUL
02-13-2019, 10:47
Breaking Bad jest wybitny i przełomowy, tu nie ma się co spierać. Jednak im dłużej oglądam BCS, tym bardziej skłaniam się do opinii, że w ogólnym rozrachunku jest lepszy od BB.

Foviful
02-13-2019, 13:34
Mnie nie przekonało Better Call Saul. Obejrzałam całe Breaking Bad i uważam, że jest ciekawsze.