PDA

View Full Version : Tumblr

WronaA
10-04-2016, 01:19
Czy ma ktoś konto na Tumblrze? Odkryłam Tumblra kilka lat temu. Uważam, że jest świetny! Tumblr pozwala "użytkownikom tworzyć wpisy w kategoriach: tekst, obrazek, klip wideo, plik dźwiękowy, link, cytat, dialog".
Zawsze zapisywałam ulubione cytaty z książek lub teksty z filmów w wordzie, a teraz wrzucam na tumblra razem z polubionymi zdjęciami,filmikami lub klipami video i mam wszystko w jednym miejscu. Ponadto posty na tumblrze można znależć w różnych językach. Polecam wszystkim założenie konta!

stychcbgb
10-05-2016, 13:57
Ja mam! Założyłam tam konto już kilka lat temu, ale jakoś nie mogłam się przekonać. Dopiero od niedawna zaczęłam coś tam wrzucać. I właśnie są to głównie cytaty, które mnie w jakiś sposób inspirują lub są jakoś powiązane z mojej aktualną sytuacją życiową. Cytaty z książek, które czytam. :)

Haar
10-30-2016, 00:37
Mam konto, na razie mało z niego korzystam, ale bardzo chętnie przeglądam blogi innych osób :-)

Nickie
10-30-2016, 11:06
Również posiadam konto na tumblrze, lubię zaglądać na tzw. blogi "studyblr", które motywują do nauki :)

sapeyka
03-27-2017, 15:52
Mam konto już od kilku lat ale z przykrością muszę stwierdzić, że go troszkę zaniedbałam z powodu braku czasu.

pjablonska
03-27-2017, 22:00
Ja nie mam konta, nie bardzo rozumiem co tam się robi i po co, może nie nadążam nad tym...

EwelinaP
03-29-2017, 19:25
Moja przygoda z Tumblrem rozpoczęła się już bodajże w gimnazjum. Wciąż jestem równie zafascynowana tą stroną co w momencie, w którym ją odkryłam :) zanim stał się popularny, stanowił moją "odskocznię" od rzeczywistości i potrafiłam spędzić na nim sporo czasu szukając kolejnych inspiracji do wszystkiego tak naprawdę :) moim zdaniem to najlepsza strona jaka kiedykolwiek powstała :D każdy znajdzie tam coś dla siebie :)

arcykarola
04-10-2017, 09:33
Tumblr jest super, często szukam tam inspiracji do wystroju wnętrz,stylizacji czy make up ! wciąga strasznie:D

martagiedrys
01-24-2018, 23:42
Mam tumblera od wielu lat i traktuję go głównie jako źródło inspiracji jeśli chodzi o fotografie.

mojanowa
02-01-2018, 15:39
Ja również mam Tumblr od paru lat, i bardzo sobie chwalę tą stronę ;) Jest świetna do szukania inspiracji.

kplona
02-01-2018, 15:45
Kiedyś założyłam konto na Tumblr ale jakoś nie miałam później czasu i ochoty z niego korzystać

arpauxxc23
02-01-2018, 17:08
Ja posiadam konto od kilku lat. Na początku nie wiedziałam za bardzo do czego ma mi to służyć, ale z czasem odkryłam jak wiele fantastycznych zdjęć można tam znaleźć, ile inspiracji a czasami można także spotkać naprawdę wartościowych ludzi. Od czasu do czasu odwiedzam swoje konto i przy okazji szukam inspiracji do zdjęć.

karo06
02-01-2018, 22:25
Nie mam konta, nie korzystam i w sumie nie za bardzo rozumiem o co w tym w ogóle chodzi :D

Melissa
02-03-2018, 14:17
Mam konto, ale dość rzadko go używam. Wrzucam głównie własne rysunki.

olapisarek
02-03-2018, 14:22
Też jestem wielką fanką tumblra. Dzięki niemu jestem na bieżąco z moimi ulubionymi serialami. Mam też zapisane ulubione sceny, zdjęcia, cytaty w jednym miejscu i mogę łatwo wyszukać za pomocą tagów. Wszystkim tumblr szczerze polecam.

olaprzybysz
06-21-2018, 19:41
Tumblr był dla mnie idealny w czasach, kiedy byłam fanką wielu seriali, filmów i książek. To miejsce było świetne, wystarczyło obserwować kilka blogów, żeby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Jednak kiedy przyszły inne obowiązki trzeba było trochę przystopować i obecnie mój blog jest nieco zaniedbany.

sQuarek
06-22-2018, 20:53
Mam konto na Tumblr i służy mi głównie do przeglądania różnego rodzaju zdjęć czy filmików. Lubię go szczególnie dla tego że bardzo łatwo można obserwować tylko te tematy, które nas interesują, bez innych, które zaśmiecają nam tablicę, a do tego można bez problemu publikować swoje własne materiały.

MSZ94
06-23-2018, 19:53
Także mam konto na Tumblr, ale służy mi ono tylko do przeglądania. Tumblr to całkiem pożyteczna strona, kiedyś używałam go do szukania informacji o serialach (zdjęcia z planu, spoilery, newsy, gify z ulubionymi scenami), obecnie służy mi jako wyszukiwarka gifów na dowolny interesujący mnie temat. Możliwość wyboru i filtrowania obserwowanych treści jest dużym plusem.

agnesa
06-23-2018, 20:41
Tumblr zmienił moje życie. Naprawę. Jak ktoś nie próbował to polecam. Tam jest totalnie wszystko. Tatuaże, lingwistyczne blogi, filozoficzne żarty, fotografia... Każdy znajdzie coś dla siebie

ulla110
06-24-2018, 21:25
Ja nie mam tam konta, ale teraz zastanawiam się nad założeniem. Mam za to konto na Pinterest i wydaje mi się, że to może być podobne.

Magdalena13
06-25-2018, 22:34
Tumblr założyłam w 2012 roku i nie ma dnia, w którym bym z niego nie korzystała. Zawsze znajdą się jakieś inspiracje, coś do przeczytania. Nie mam co narzekać :)

olula96
07-08-2018, 17:52
Jestem fanką Tumblr'a, aktywnie z niego korzystam, i to o ładnych paru lat. Można tam znaleźć ciekawych ludzi o podobnym guście i wymieniać się inspiracjami ;)

juliaab3
07-09-2018, 02:29
Nie używam Tumblr, ponieważ jakoś nie ogarniam całej tej idei i najzwyczajniej wystarczają mi inne portale.

AdiMil
07-09-2018, 12:23
Sam czasem coś przeglądam na Tumblrze, ale nie na swoim koncie tylko mojej przyjaciółki, która spędza na nim niesamowitą ilość czasu :D
Wszystko jest super, dopóki nie rozpęta się tam jakaś burzokłótnia o niewiadomo co :D

moczulskap
09-21-2018, 12:52
Tumblr jest dla mnie ciekawy, bo można tam wrzucić wszystko. Muzyka, filmiki, zdjęcia, gify. Wszystko można tam znaleźć. Mnóstwo inspirujących rzeczy. Osobiście lubię czytać tam opowiadania i oglądać edity z filmów, seriali i YT

KNiziurska
09-21-2018, 20:39
Ja również mam, w dwóch celach: relaks - aktualne wydarzenia w kulturze czy na świecie, fandomy, w ostateczności memy; no i nauka/hobby - studyblr, langblr, fitblr i masa innych. Przekonałam się do tumblra jakieś 3 lata temu, myślę, że było warto - to fajne źródło inspiracji, motywacji i pomocy ze strony innych użytkowników.

Adasinio
09-23-2018, 12:44
Osobiście nie używam tumblra, ale korzystając z internetu często widzi się to hasło. Wiem że odpowiednio wykorzystywana strona ta pozwala nie tylko na dobrą zabawę, ale staję się również przydatna. Należy jednak uważać, ponieważ jest ona też miejscem dyskusji o wielu tematach o naturze raczej nieetycznej.