PDA

View Full Version : Stranger Things

Agie
08-15-2016, 14:08
Czy ktoś oglądał już serial "Stranger Things"? Ja tak i jestem zachwycona. Ten klimat lat 80-tych i tak wiele nawiązań do starych filmów Spielberga czy Carpentera zrobił swoje. Co nie znaczy, że nie jest oryginalny i świeży, bo wprost przeciwnie. Postaci są bardzo dobrze napisane i świetnie zagrane, ścieżka dźwiękowa fenomenalna, zdjęcia również i jest jeszcze ta atmosfera małego miasteczka, gdzie dzieją się bardzo dziwne rzeczy. Serial szybko stał się jednym z moich ulubionych. Czekam na drugi sezon, który mam nadzieję, że powstanie.

NatsuB
08-21-2016, 15:20
Uwielbiam ten serial :) klimaty familijne z dużą dawką grozy. Można się także doszukiwać pewnych morałów i przekazów płynących z serialu - jednym słowem polecam wszystkim.

akubaj
08-21-2016, 16:46
Widziałam tylko początek pierwszego odcinka i wydaje się bardzo klimatyczny, czy można powiedzieć, że jest w nim trochę klimatu "Z archiwum X"? :) Zastanawiam się czy obejrzeć

mmichalski96
08-22-2016, 10:30
Jeżeli ktoś lubi Archiwum X, E.T. czy inne produkcje w podobnym klimacie (nawet Miasteczko Twin Peaks ze względu na akcję dziejącą się w prowincjonalnym amerykańskim miasteczku z dala od głównych dróg przecinających USA), ten serial będzie dla niego idealny. Odkryłem go trochę przez przypadek, ale obejrzałem pierwszy sezon i jestem tym bardziej zachwycony, w szczególności grą aktorską głównych bohaterów. Zaintrygował mnie na tyle, że ze zniecierpliwieniem oczekuję drugiego sezonu. :D

moniquee
08-22-2016, 13:59
Ja jeszcze nie oglądałam (widziałam tylko trailer), ale słyszałam same pozytywne opinie i pewnie wkrótce się za niego zabiorę :)

marta92
08-23-2016, 08:54
Niedawno widziałam trailer i myślę, że też zacznę oglądać, bo opinie na temat tego serialu są ogólnie bardzo pozytywne, zarówno w internecie, jak i wśród moich znajomych.

Julita14
10-20-2016, 19:32
Niedawno skończyłam oglądać pierwszy sezon, bardzo mi się podobał :) mam nadzieję, że szybko doczekamy się kontynuacji, bo na pewno serial ma spory potencjał :)

sapeyka
03-27-2017, 15:55
Chyba to jedyny serial, który mi tak zapadł w pamięci! Czekam z niecierpliwością do Halloween na 2 sezon !:D

tomshelby
04-02-2017, 18:44
Jest znakomity !! Obejrzałem praktycznie w jednym ciągu odpalając odcinki jeden po drugim:D

Hesher
04-03-2017, 00:15
Obejrzałem cały pierwszy sezon w jeden dzień. Polecam każdemu, naprawdę wciąga, a jego najlepszą zaletą nie jest w sumie fabuła (mimo, że jest dobra), lecz klimat lat 80 oraz synthwave, który gra w tle jako soundtrack. Miodzio :3

Karwol
04-03-2017, 08:31
Parę miesięcy temu natknalem się na tą pozycję na Netflixie i postanowiłem dać jej szansę. Skończyło się na tym, że obejrzałem cały sezon w 1 dzień i z niecierpliwością czekam na drugi.
Nie jest to do końca horror, bardziej thriller który bardzo trzyma w napięciu, W dodatku ten klimat lat 80 - miodzio.