PDA

View Full Version : Manekin

JuliaMulyk23
12-23-2015, 22:54
Nie wiecie gdzie można smacznie i niedrogo zjeść? Polecam Manekin to jest cudowne miejsce, gdzie można posmakować naleśnikami różnego rodzaju.

peggy
12-27-2015, 23:42
Z tego, co kojarzę, to raczej nie jest tam jakoś super tanio jak na naleśniki, które podają...

keythealmighty
12-27-2015, 23:51
Bardzo lubiłam jeść w Green Way, ale niestety zlikwidowano lokal w moim mieście :/

martaf
12-28-2015, 11:30
Jeśli chodzi o Manekina, to też nie jestem specjalnie przekonana. Może to był tylko przypadek, ale kiedy tam byłam podali mi suche naleśniki, które były trochę bez smaku, a sos łagodny był bardzo ostry. Zdziwiło mnie to trochę bo ludzie bardzo polecają te naleśnikarnie.

jcieslak94
12-30-2015, 14:12
Z tego, co kojarzę, to raczej nie jest tam jakoś super tanio jak na naleśniki, które podają...
Naprawdę? A mnie sie wydaję, że 10-12 zł za naleśnika, którym spokojnie mogą się najeść dwie osoby ( no, może nie dwóch postawnych facetów, ale dwie dziewczyny już na pewno) to raczej nie jest drogo. Jeszcze nigdy nie udało mi się zjeść samej całej porcji, nie czeka się długo, obsługa spełnia oczekiwania. Przynajmniej tak jest w Poznaniu.

peggy
12-30-2015, 14:23
Naprawdę? A mnie sie wydaję, że 10-12 zł za naleśnika, którym spokojnie mogą się najeść dwie osoby ( no, może nie dwóch postawnych facetów, ale dwie dziewczyny już na pewno) to raczej nie jest drogo. Jeszcze nigdy nie udało mi się zjeść samej całej porcji, nie czeka się długo, obsługa spełnia oczekiwania. Przynajmniej tak jest w Poznaniu.

Nie chodziło mi tutaj o rozmiar tych naleśników, ale o ich jakość :) przynajmniej te, które jadłam, nie były za dobre. Jadłam kilka razy w innej naleśnikarni, w której za 11zł (a to jedne z droższych, niektóre są nawet po 6 zł) można zjeść wyśmienitego naleśnika i spokojnie się nim najeść ;)

Zakładam oczywiście, że mogłam wtedy w Manekinie akurat źle trafić. Nie zmienia to jednak faktu, że niestety trochę się zraziłam do tej restauracji...

jcieslak94
12-31-2015, 14:39
Nie chodziło mi tutaj o rozmiar tych naleśników, ale o ich jakość :) przynajmniej te, które jadłam, nie były za dobre. Jadłam kilka razy w innej naleśnikarni, w której za 11zł (a to jedne z droższych, niektóre są nawet po 6 zł) można zjeść wyśmienitego naleśnika i spokojnie się nim najeść ;)

Zakładam oczywiście, że mogłam wtedy w Manekinie akurat źle trafić. Nie zmienia to jednak faktu, że niestety trochę się zraziłam do tej restauracji...

Rozumiem, w takim razie źle zrozumiałam.
Ja chyba miałam szczęście bo jeszcze nigdy nie trafiłam źle i na niczym się nie sparzyłam. Poza tym właśnie wspomniane porcje bardzo mnie do Manekina ciągną. Szczerze w żadnej innej naleśnikarni nie dostałam nigdy tak pokaźnej porcji.
Za to odstraszają ogromne kolejki. Zresztą, co tu dużo mówić, wystarczy zerknąć na to:

https://www.facebook.com/Czy-jest-kolejka-do-Manekina-Pozna%C5%84-670293109736499/?fref=ts

peggy
12-31-2015, 15:24
Za to odstraszają ogromne kolejki. Zresztą, co tu dużo mówić, wystarczy zerknąć na to:

https://www.facebook.com/Czy-jest-kolejka-do-Manekina-Pozna%C5%84-670293109736499/?fref=ts

To właśnie też był problem, bardzo tłoczno i ciężko było z obsługą. Ale zawsze mogę się jeszcze raz wybrać jakąś mniej tłoczną porą i może przy okazji będzie inaczej niż wtedy z tymi naleśnikami ;)

Czapa95
08-27-2017, 00:28
Dla mnie Manekin to bardzo przyjemna restauracja, w której serwują naprawdę dobre naleśniki. Jedynym problemem jest kiepska wentylacja w gdańskiej naleśnikarni (po opuszczeniu miejsca, wszyscy będą wiedzieli, gdzie byliśmy).

joannasamp
08-27-2017, 13:58
Manekin moim zdaniem bardzo fajne miejsce ale ten czas ovzekiwania :( a ciężko znalezc tania knajpke zeby bylo tez tanio, najpredzej to fast food ale wiadomo jakiej to jest jakosci :)