PDA

View Full Version : Warszawskie badanie ruchu - WBR


facefortom
09-27-2015, 04:47
Hello !!!
Skoro mieszkam w Warszawie, tu płacę podatki i jestem już tylko w 1/4 Warszawskim SŁOIKIEM to zachęcam do wypełnienia ankiety o komunikacji w Warszawie (pieszej, autobusowej, metro, tramwaje, rowery, samochody, motocykle). Badanie jest na stronie: http://transport.um.warszawa.pl/aktualnosci/wydarzenia/warszawskie-badanie-ruchu-online-zapraszamy-do-wype-nienia-ankiety
Dziękuje

facefortom
09-27-2015, 04:55
Tak w Warszawie mówi się na przyjezdnych, którzy w piątek po południu wyjeżdzają z Warszawy samochodami a wracają w niedzielę wieczorem lub w poniedziałki z samego rana (korkując drogi dojazdowe do stolycy), A JADĄ DO TATÓW I MAMÓW I Z WARSZAWY JADĄ Z PUSTYMI SŁOIKAMI KTÓRE TŁUKĄ SIĘ W BAGAŻNIKU, A WRACAJĄ Z PEŁNYMI, KTÓRE NAPEŁNIONE RÓWNIEŻ TŁUKĄ SIĘ W SAMOCHODZIE.
To są Warszawskie słoiki. Hanka (Hanna Gronkiewicz-Walzt zwana bufetową) aby temu przeciwdziałać to wprowadziła kartę warszawiaka, ulgową kartę warsawiaka, kartę młodego warszawiaka) i dla jej posiadaczy są mniejsze ceny na komunikację miejską i inne rozrywki kulturalna - to jest dla tych osób które płacą w Warszawie podatki, bo jeżdzą po Warszawie a podatki płacą u mamów i tatów.
Taki Warśiawski folklor