PDA

View Full Version : Książki na podstawie gier komputerowych

KlaudiaCzetyrow
11-23-2014, 17:11
Aktualnie gram w Assassin's Creed i pomyślałam, że czas przeczytać jedną z książek. Niestety czytając wpierw recenzje zrezygnowałam, ponieważ większość stwierdziła, że te książki są jedynie streszczeniem fabuły gry i nie dają nic więcej od siebie. Ktoś czytał jakieś książki na podstawie gry i może coś na ten temat więcej napisać? :)

Wiktoriaad
01-05-2015, 03:14
W Assassin's Creed nie grałam i książek z tej serii również nie czytałam. Jednak, jeśli chodzi o książki na podstawie gier, to zaczytywałam się kiedyś w Diablo - nietrudne, na jeden lub dwa wieczory. W związku z tym, że grywałam w tę grę to bardzo cieszyły mnie jakiekolwiek elementy z niej, które pojawiały się w książce ( choćby wspominanie postaci, których imionami było nazywane uzbrojenie, bronie itp.). Myślę, że taka lektura może cieszyć :)

Niemiecki92
01-05-2015, 10:58
Uwielbiam grać w Assassin's Creed, ale książek jak do tej pory nie przeczytałam. Myślę, że książki na podstawie gier to raczej kiepski pomysł, chociaż kto wie... Te z serii AC z pewnością przeczytam, gdyż jestem wręcz jej fanatyczką. ;)