PDA

View Full Version : Jakie ćwiczenia polecacie?

krystekkarolka
07-20-2014, 21:30
Jakie ćwiczenia polecacie na jędrniejsze uda i pupę? ( oprócz Chodakowskiej) ;)

elika1
07-21-2014, 05:15
Mel B. Na youtube można znaleźć filmy. Ćwiczenia są dość męczące, ale trzeba się spiąć jeśli chce się uzyskać efekt.

vertejas
07-21-2014, 13:49
Znam świetny kanał na youtube, na którym są całe zestawy gotowych ćwiczeń z filmami instruktażowymi - P4P :) W moim przypadku okazały się bardzo motywujące. Polecam serdecznie.

Turanga
07-21-2014, 13:53
Ja polecami Insanity! Świetny program autorski oparty na odwróconych interwałach. Bardzo skuteczny:) z tego co mi wiadomo, to Chodakowska też się na nim wzorowała.

hskdu
07-21-2014, 16:02
Polecam też ćwiczenia na akceptację faktów życia i odrzucanie przeświadczenia, że ważne są centymetry, obwody i rozmiary :)

mzagrajek
07-22-2014, 09:42
Na to na pewno dobry jest rower i przysiady :)

Mesmerise
07-24-2014, 21:01
Polecam też ćwiczenia na akceptację faktów życia i odrzucanie przeświadczenia, że ważne są centymetry, obwody i rozmiary :)

och, jak pięknie powiedziane! :) aż miło :)

dalalka
08-05-2014, 11:26
W sieci można znaleźć wiele filmików instruktażowych pokazujących co ćwiczyć i jak ćwiczyć, ale nie można tego porównywać do tego co dzieję się w klubach fitness. Polecam odwiedzić jeden z nich, nauczyć się techniki ćwiczeń, która pozwala uniknąć kontuzji, a później ćwiczyć na własną rękę.

Pozdrawiam, instruktorka fitness

karinamora
08-05-2014, 12:15
Ja polecam odwiedzać blogi osób, które ćwiczą na co dzień. Tam możesz niemal papugować ich harmonogram treningu. Oczywiście możesz też kupić jakieś systemy żywieniowa treningowe ale przecież nie zmusza Cie nikt do tego.

a.rzepecka
08-05-2014, 15:45
polecam panią Gabrysię z youtube :) treningi są krótkie ale naprawdę można sie zmęczyć- efekt murowany przy małym nakładzie czasu ;)

ala.podsiadly
10-14-2017, 11:46
Mel B na pośladki najlepsza! :) polecam też kanały na youtubie: X-hit daily i fitness blender. Teraz różnorodność w sieci jest ogromna i każdy znajdzie coś dla siebie.

magzloc
11-05-2017, 13:13
Ja jestem fanem jogi w każdej postaci. Wiem, że ludzie sceptycznie do niej podchodzą jeśli chodzi o poprawę mięśni czy kondycji fizycznej, ale ja ćwiczę już trzeci rok regularnie i czasem mam zajęcia bardziej relaksacyjne (wręcz duchowe) a czasem czysto fizyczne, przy których da się nieźle wypocić. Gorąco polecam właśnie takie "jogowe workouty" na poprawę pupy, ale też wszystkich innych części ciała i wzmocnienia mięśni.

ola.ad
11-05-2017, 21:32
Lubię oglądać Yoga with Adrienne, The Tapp Brothers oraz kanał Toma Morricka. Prezentowane tam są różne rodzaje ćwiczeń i w zależności od dnia wybieram sobie coś co chcę poćwiczyć. Staram się robić to regularnie, bo zauważyłam, że ćwiczenie (wcale nie przemęczanie się, tylko robienie czegoś, co mi odpowiada) pozwala może nie tyle co utrzymać dobry nastrój, ale zmniejszyć skutki złego.

ulaba
11-06-2017, 01:46
Ja lubię aplikację Fitbit Coach (dawniej Fitstar), fajne i przyjemne zestawy ćwiczeń, wszystko wyjaśnione i można trenować "w swoim tempie"

angelka96
11-06-2017, 12:31
Osobiście polecam filmiki Mel B na Youtube. Od dawna z nią ćwiczę. Jednak uważam że każdy początkujący powinien skorzystać z pomocy fachowca aby nauczyć się przede wszystkim techniki, często możemy sobie zrobić duża krzywdę przez nieodpowiednią technikę :)

monikamitoraj
11-06-2017, 15:18
Mel B jest genialna ale osobiście polecam wszystkie 20 minutowe "jutubowe" treningi abs

Izzabela
11-24-2017, 15:33
Ćwiczenia z centrum sportowca, prowadzone przez Luizę Avagyan.