PDA

View Full Version : Podzielenie zasobów na języki - prośba do administratorów

pejot22
01-06-2012, 14:12
Mam prośbę do administratorów forum czy dałoby się podzielić ten wątek na poszczególne języki gdzie forumowicze mogliby dodawać swoje znalezione zasoby przyporządkowując je do danego języka. Teraz wszystkie zasoby są w jednym wątku i trudno znaleźć coś konkretnego. Na innych forach dla tłumaczy taki podział istnieje.:confused:

strzeminska_ka
01-29-2012, 11:46
Na pierwszej stronie są grupy językowe. Może tam znajdziesz informacje, które Cię interesują ??

Slawoj
02-03-2012, 12:11
Zastanawiam się, czy we wspomnianych grupach językowych nie można by wrzucić czegoś, co sugeruje od razu, na pierwszy rzut oka, którego języka dotyczy temat w danej grupie językowej? Np. wydaje mi się, że fajnym pomysłem byłoby wrzucenie małej flagi obok tych "znaczków" przedstawiających koperty ze strzałkami. Tym sposobem osoba, która np. zna język włoski, a nie zna pozostałych języków romańskich, mogłaby, zamiast czytać tytuł każdego tematu, jednym rzutem oka na dział języków romańskich wychwycić tematy włoskie, na podstawie flagi przy wątku. (?)

pejot22
02-04-2012, 22:32
Mnie interesuje przede wszystkim język francuski. Wchodząc na forum Języki romańskie brakuje podziały na konkretne języki. Trzeba przejrzeć wszystkie posty, żeby wychwycić te, dotyczące konkretnego języka. Przydałoby się forum Języki romańskie podzielić jeszcze na poddziały przyporządkowane konkretnym już językom. Takie rozwiązanie z pewnością poprawiłoby przejrzystość i czytelność forum.

Na pierwszej stronie są grupy językowe. Może tam znajdziesz informacje, które Cię interesują ??

azelastyna
02-13-2012, 11:15
To fakt, panuje to niezły galimatias. Podpisuję się więc obiema rękami pod prozozycją do administratorów (pytanie tylko czy ktoś te nasze posty czyta :P)

pejot22
02-14-2012, 11:01
Skoro forum ma być uznawane za profesjonalne, to administratorzy powinni ustosunkowywać się do propozycji korzystających. Takie moje zdanie.

jkicinska
02-15-2012, 18:33
również podpisuję się pod prośbą do administratorów. Na pierwszej stronie faktycznie istnieje pewien podział ale jak dla mnie zbyt ogólny. Wydaje mi się, że worek "języki romańskie" zasługuje na podział na podgrupy. Przeszukiwanie tej kategorii byłoby łatwiejsze.

pejot22
02-16-2012, 08:50
Widzę, że dla niektórych ta kwestia też nie jest obojętna i dobrze, bo na większości forach z tej branży podział na konkretne języki jest. Myślę, że nie jest to trudne do wykonania pod kątem technicznym, dlatego chciałbym jeszcze raz zaapelować do administracji o ponowne rozważenie tej zmiany.