PDA

View Full Version : Ćwicz języki z ludźmi z zagranicy


Mags
12-13-2011, 11:39
Hej,
Od kilku lat rozmawiam z obcokrajowcami, myśle, że każdy z nas chcę być na bieżaco w językiem, dlatego chciałabym Wam pomóc znaleść miejsca, gdzie można regularnie porozumiewać się z ludźmi z UK i USA etc.
Pierwszą stroną, która jest bardzo pomocna dla mnie to http://www.sharedtalk.com/ Jak na wszystkich stronach poproszą Was o rejestrację, z reguły nie trwa to długo.
Inna ciekawa strona to http://www.interpals.net Dzięki niej spotkałam kilka super osób :)
oraz http://www.livemocha.com/
Oprócz wpomnianych stron możesz także zainstalować jeden z komunikatorów jak np. skype, MSN oraz czatować na englishtips.org
Co więcej, ja szczególnie cenię http://pol.proz.com/ gdzie możesz wziąć udział w darmowych webinars, forach etc. Jeśli masz trochę pieniedzy możesz zdecydować się na oferowane kursy online (z regułu tańsze) i in-company.
Powodzenia !

martalapka13
12-15-2011, 14:56
Ja ze swej strony mogę polecić englishbaby.pl, można tam poznać ludzi z całego świata

szubi83
12-15-2011, 21:32
A ja polecam znaleźć sobie angielskiego nativea mieszkającego w Twoim mieście albo nawet chłopaka:) trochę bezduszne wykorzystanie istoty do waszego celu edukacyjnego nikogo jeszcze nie zabiło, prawda?:)

Oprócz tego polecam spotkania couchsurfingowców- www.couchsurfing.com oraz English Exchange Club- niekoniecznie z nativeami ale zawsze po polsku.

W Krakowie, w którym mieszkam są one organizowane dość regularnie:)