PDA

View Full Version : Tłumaczenia dla biur nieruchomosci

Anna M
09-09-2011, 09:36
Zastanawiam się czy ktoś ma doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów dla biur nieruchomości: umowy najmu, sprzedaży, pośrednictwa, oferty biur. Chciałabym zgłębić temat zanim zdecyduję się na takie zlecenie, więc chętnie przejrzę wszelkie źródła, odnośniki, przykładowe umowy. Trochę już znalazłam, ale jeśli ktoś zna jakieś przydatne linki będę bardzo wdzięczna! Pozdrawiam!

dolinka79
01-02-2012, 18:06
Zastanawiam sie czy ktos ma doswiadczenie w tlumaczeniu dokumentow dla biur nieruchomosci: umowy najmu, sprzedazy, posrednictwa, ofetry biur. Chcialabym zglebic temat zanim zdecyduje sie na takie zlecenie, wiec chetnie przejrze wszelkie zrodla, odnosniki, przykladowe umowy. Troche juz znalazlam, ale jesli ktos zna jakies przydatne linki bede bardzo wdzieczna! Pozdrawiam

Ja pracuję w branży nieruchomości. Polecam słownik ang-pol pol-ang dla tej branży. Bez problemu znajdziesz go na necie - jest do kupienia w wersji papierowej i e-booka. Jesteś filologiem czy nie? W jakim mieście mieszkasz ? Jestem ciekawa odnośnie zleceń w tej branży ...

dolinka79
01-02-2012, 18:10
Ja pracuję w branży nieruchomości. Polecam słownik ang-pol pol-ang dla tej branży. Bez problemu znajdziesz go na necie - jest do kupienia w wersji papierowej i e-booka. Jesteś filologiem czy nie? W jakim mieście mieszkasz ? Jestem ciekawa odnośnie zleceń w tej branży ...

Poszukaj również na stronach biur zagranicznych ... słownictwo jest niekiedy bardzo fachowe :)

akalita
05-28-2012, 14:08
Ja korzystam ze Słownika nieruchomości de-pl-de I. Kienzler

KatsiarynaL
10-06-2012, 11:53

Też jestem ciekawa jak jest ze zleceniami, może ktoś z takim doświadczeniem się odezwie?